Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Randevu Formu

Lütfen Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurunuz.!
Hakkımızda

Konya Dental Center

Hakkımızda

“Özel Konya Dental Center  Ağız Ve Diş Sağlığı Poliklinikleri” ailesi olarak en temel ilkemiz hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak dürüstlük kuralları çerçevesinde en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktır. Bünyemizdeki Uzman Kadromuzun bilgi ve tecrübeleri ise bu ilkemiz ışığında bizi bir arada tutarak günden güne büyüyen bir aile olmamıza destek sağlamaktadır.

Özel Konya Dental Center Ağız Ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin diğer illerinde de açmayı planladığı yeni hastane ve poliklinikler ile Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

“Özel Konya Dental Center Ağız Ve Diş Sağlığı Polikilinikleri” ailesi olarak Türkiye başta olmak üzere yurt dışındaki hastalarımıza da hizmet vermekten onur duyarız. Hemen hizmetlerimizi ve uzman kadromuzu inceleyerek bize ulaşın!

Hakkımızda
Konya Dental Center
KONYA DENTAL CENTER HEKİMLERİ
Sayılarımız Günceldir.!

Sayılarla Biz

00+

Hasta Sayısı

00+

İyileşen Sayısı

00+

Ameliyat Sayısı

00+

Mutlu Ayrılanlar

Hizmetlerimiz

Ağız ve diş sağlığı alanında uzman ekibimizle size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Neden Biz ?

Ağız ve diş sağlığı, en az vücudumuzun diğer organlarının sağlığı kadar önemli. Eğer doğru zamanda doğru müdahaleler yapılmazsa, ağız ve diş sorunları daha da ciddi hale gelebilir.

  • Profesyonel Hizmet Özel Konya Dental Center Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak sorunlarınıza kalıcı çözümler bulmak için yanınızdayız.
  • Güler Yüzlü Personel Polikliniğimiz, hasta memnuniyetini öncelikli hale getirerek sadece hastaların ihtiyacı olan tedavileri uygulamaktadır.
  • Güvenli İlaç Tüm teşhis ve tedavi süreci, hastalarla iletişim halinde adım adım planlanmakta ve bu plana uygun bir şekilde gerekli tedaviler gerçekleştirilmektedir.
  • Temiz Mekan Özel Konya Dental Center Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığıyla ilgili tüm hizmetler alanında uzman doktorlarla sunulmaktadır.

Doktorlarımız

Dişinizi Şansa Bırakmayın , Doktorlarımıza Bırakın

7/24 Sağlık Hizmeti

24 saat acil durum yardımına erişim sayesinde, başkalarına yardım etmeye devam edebilmeniz çok önemlidir.

0546 796 8009

Blog Yazılarımız

Ağız ve Diş Sağlığı Hakkında Tüm Bilgilere Erişebilirsiniz.

Diş Hekimliğini Sonsuza Dek Değiştirecek 6 Yeni Teknoloji
18-02-2020 14:06

Diş Hekimliğini Sonsuza Dek Değiştirecek 6 Yeni Teknoloji

Ağrılı prosedürler, ağız içine rahatsız edici bir şekilde yerleştirilmiş aletler, parlak bir ışık altında oturmak… Diş hekimi ziyaretleri her zaman birçok hasta için korku kaynağı olmuştur.

DETAYLAR
Kliniğimizde Temizlik Ve Hijyenin Önemi
18-02-2020 14:05

Kliniğimizde Temizlik Ve Hijyenin Önemi

Sağlığın her alanında olduğu gibi diş tedavisinde de temizlik ve hijyen en önemli konudur. Bu yüzden diş hekimliğinde, modern enfeksiyon kontrollerinin kullanılması şarttır. Diş tedavisi sırasında, herhangi bir mikrop veya hastalık kapılmaması esastır.

DETAYLAR
Ağız Ve Diş SağlığımızıKorumak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?
18-02-2020 14:04

Ağız Ve Diş SağlığımızıKorumak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yaşam tarzındaki değişimler, beslenme alışkanlıkları, gelişen teknoloji ile kullanılan ürünler gibi birçok faktör, ağız ve diş sağlığını etkiliyor. Peki, ağız ve diş sağlığımızı korumak için nelere dikkat ediyoruz?

DETAYLAR
Sağlıkta 10  Altın Kural
18-02-2020 13:52

Sağlıkta 10 Altın Kural

Diş sağlığını korumak için farkında olmadan yapılan yanlışların ağız ve diş sağlığı üzerinde etkisi büyük. Ağız ve diş sağlığı için 10 altın kural…

DETAYLAR